Најновите 3m Корисни Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка на Лента Сврзување Спасување Жица Запечатување Лента со Висок Квалитет

Најновите 3m Корисни Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка на Лента Сврзување Спасување Жица Запечатување

DEN 129.00
DEN 157.44
 

Тековен
Количина на стоки

5 mm/20mil Изолација : 800 Volts Temp Опсег : -60 C до 260 C Притисок : до 5 бар Инструкции : Лента круг ликвидација, снимката е само-топење, само ликвидација на време да се преклопуваат место може да се одвои, долго време се преклопуваат не можат да се одвојат Забелешка : Лента површината не е леплива, употребата на не-стап кога стап не е леплива, во површината на контактот не е леплива. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Врз основа на досегашното искуство.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Лента
is_customized:
Yes
Лента Тип:
Електрични Лента
Тип:
Лента

Најдобри понуди