50cmX100cm Трансформатор Бела PDLC Паметни Филм Стакло Switchable Стакло Electroc Винил

50cmX100cm Трансформатор Бела PDLC Паметни Филм Стакло Switchable Стакло Electroc Винил

DEN 11856.00
DEN 12480.00
 

Тековен
Количина на стоки

Додека изведувачот е внимателен и НЕ KINK ИЛИ ДЕНТ МАТЕРИЈАЛ ИЛИ ПОВЛЕЧЕ ЖИЦИ, таму треба да се нема прашања.Контролор 1pcs
Еве линк до нашата Smart Само Лепило инсталација видео.Прашање : Колку долго ќе потрае за производство и испорака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Материјал Тип:
домашно милениче
Објектот Должина:
1m
transmittance:
10%-20%
Име На Модел:
CW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
4kg
Боја Име:
Црна, Бела, Транспарентна
Објектот Ширина:
0.5m
Прозорецот Foils Тип:
Налепници
Бренд Име:
SUNICE
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
80%-100%
Топлинска Изолација Го Оценувате:
80%-100%
Објектот Висина:
0.01inch
Специјални Функции:
Декорација
боја:
Бела/сива/темно сива боја
Големина:
50x100cm

Најдобри понуди