Цилиндар на Главата & Pin се Вклопува 49cc 66cc 80cc 2 Удар Моторните Велосипед Мотор

Цилиндар на Главата & Pin се Вклопува 49cc 66cc 80cc 2 Удар Моторните Велосипед Мотор

DEN 489.12
 

Тековен
Количина на стоки

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 260g
За 49cc 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Пакетот Вклучува : 1x Cylinder Глава
1x Pin
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD4496

Други карактеристики

Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За 49cc 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
260g
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови

Најдобри понуди