Црна 2018 Познати Фустани Обвивка V деколте, Долги Ракави Appliques Чипка Кратко Мини Отворени Врати Црвениот Тепих Фустани

Црна 2018 Познати Фустани Обвивка V деколте, Долги Ракави Appliques Чипка Кратко Мини Отворени Врати Црвениот

DEN 3276.00
DEN 3600.00
 

Тековен
Количина на стоки

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ви благодариме!.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Познати Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Sequined,Чипка,Appliques
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
is_customized:
Yes

Најдобри понуди