AHL мотоциклите Assy Гориво на Бензинската Пумпа За Јамаха FZ1 2006-2013 MT01 YZF R6 инјектирање 2006-2007 XJR1300 XVS1300 V-Ѕвезда Stryker

AHL мотоциклите Assy Гориво на Бензинската Пумпа За Јамаха FZ1 2006-2013 MT01 YZF R6 инјектирање 2006-2007

DEN 2640.00
DEN 3519.84
 

Тековен
Количина на стоки


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Модел : За Јамаха Гориво, Бензинска Пумпа
Состојба : Нова
Материјал:Алуминиум
Количина : 1 компјутер
Fitment За Јамаха FZ1 2006-2013 MT01 2005-2009 YZF R6 инјектирање 2006-2007 XJR1300 2007-2013 XVS1300 V-Ѕвезда Stryker 2007-2017
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Други карактеристики

Специјални Функции:
Директна замена на делови
Објектот Тежина:
204g
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
FZ 1 МТ 01 2005-2009 YZF-R6 YZF600 YZF 600 2006-2007 XJR XVS 1300
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Зафатнина (ml):
1000/600/1300
ОЕМ Кодот:
16700-MFL-013

Најдобри понуди