Новиот Божиќ Дедо Мраз Постелнина Поставите Домашен Текстил Кревет Кеси Памук, Постелнина Надолу ќебиња Кревет Pillowcase 4pcs Крал и Кралица Целосна

Новиот Божиќ Дедо Мраз Постелнина Поставите Домашен Текстил Кревет Кеси Памук, Постелнина Надолу ќебиња

DEN 3840.00
DEN 7680.00
 

Тековен
Количина на стоки


Постелнината Поставите производ големина :
Големината и она 's вклучени 1 Парче Прекривки Маска 1 Парче чаршаф Pillowcase Препорачуваме Кревет Големина
Полна Големина 4pcs 160x210cm(63*82 инчи) 180x230cm(70*90 инчи)
48x74cm(19*29 инчи)
2 Дел
1.2/1.5 m(5feets) Кралицата Големина 4pcs
200x230cm(78*90 инчи) 250*250cm(98*98 инчи)
48x74cm(19*29 инчи)
2 Дел
1.5/1.8 m(5/6feets) Цар Големина 4pcs 220x240cm(86*94 инчи) 250x270cm(98*106 инчи)
48x74cm(19*29 инчи)
2 Дел
1.8/2m(6/6.6 feets)
Материјал : 100% памук
Сезона : Зима/Пролет/Есен
Пријателски Потсетник
1.Ова е прекривки ги покрие во собата, не вклучувајќи било утешителот пополнување
2.Бидејќи земјата 's различни од постелнината поставите големина.ве молиме бидете сигурни дека големина одговара на вашиот кревет или не според описот се пред да остварите вашата цел. Прирачник за мерење 0~3cm грешка е дозволиво.
3.Ако Сакате Друга Големина, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Порака.
Драг пријател , ние имаме повеќе изберат ,можете да го погледнете тука :

Други карактеристики

Големина:
Full, King, Queen
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри)
Тежина:
2.9
Стил:
Европа
Ткаенина Count:
80
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Количина:
4 парчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
S003
Бренд Име:
TENG BI
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење

Најдобри понуди