6 Компјутери/Многу Памук Децата Тинејџер долна облека Мека Органски Момчиња Панталони Гаќи Бебе Момче Цртан филм Детска долна облека 2-7Y

6 Компјутери/Многу Памук Децата Тинејџер долна облека Мека Органски Момчиња Панталони Гаќи Бебе Момче Цртан

DEN 417.00
DEN 833.28
 

Тековен
Количина на стоки

Ако помалку од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days).Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите.
Големина : S =2-3 Y M = 4-5 Y L = 6-7 Y Деца Возраст : 2-7 Year
Answer : ___________________________ Note :
1 ве Молиме Според возраста на детето, купи со претпазливост, ви благодариме
2 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики
Пакување : 6 компјутери Симпатична Децата гаќи
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Постојат толку многу различни производи во нашата продавница,Изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака.Tks за вашата поддршка! Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!.,следење бр. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ако вашата цел е повеќе од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван EPacket да се сад, Русија, Израел, Саудиска Арабија, Украина(за 7-15 дена).Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Потоа можете да се вратите за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. Кина Пост Воздух Mail или SF Изразат Економија на други област(за 15-50 работни дена). Повратни информации : 1.Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за превозот.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Шаблон Тип:
Цртан филм
Гаќи:
гаќи за момчиња
детето долна облека:
Долна облека
calcinha infantil menina:
Термички долна облека за деца
cueca infantil:
детето гаќи
момчињата долна облека:
бебе гаќи
детска долна облека:
многу

Најдобри понуди