Xiamei 10 Компјутери Erasable Refills Студент Канцелариски Erasable Гел Мастило Пенкало Рефил за Erasable Гел Пенкало Канцеларија Училиште Материјали

Xiamei 10 Компјутери Erasable Refills Студент Канцелариски Erasable Гел Мастило Пенкало Рефил за Erasable Гел

DEN 40.00
DEN 53.76
 

Тековен
Количина на стоки

Бидејќи erasable природа, не може да се користи во хартии од вредност и важни документи потпишани работа
PS :
Erasable Пенкало е посебен рефил, која е различна од обичните рефил. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres, стоките испратени, не можете да ги менувате адреса.
Само следење на стоки лево Кина, и пристигнале во земјата на дестинација.45 /парче US $ 2.
По 12 часа, бојата на пен refills ќе се врати во нормала.66 /парче US $ 1.Отстрани refills од фрижидер;
ќе треба да се почека 1-2 часа, refills може да се користи нормално.
Ако наидете на таква ситуација, можете да го замрзнете пенкало refills во комора за замрзнување.
Ако наидете на таква ситуација, можете да го замрзнете пенкало refills во комора за замрзнување.
бојата на пен refills ќе се промени (ќе стане млечно бела), и дури и да доведат до refills не може да биде напишана.45 /парче US $ 1.99 /парче US $ 2.50 /парче US $ 1.
Купувачи внимание :
1.Отстрани refills од фрижидер;
ќе треба да се почека 1-2 часа, refills може да се користи нормално.42 /парче US $ 7.
ако треба да се следи во вашата земја,Ќе треба да платите дополнителна такса,ве молиме изберете - Кина Пост регистрирани пакет
W кога вашата нарачка износ е $ 5 или > $ 5 ,Песна со целосно превозот информации
Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
Ако refills на Erasable Пенкало искуства високи температури (ова може да биде за време на транспортот). Не можеме да брод на неделите и други државни празници.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.43 /парче
D escription :
Име : Xiamei 10 Компјутери Erasable Refills Студент Канцелариски Erasable Гел Мастило Пенкало Рефил за Erasable Гел Пенкало Канцеларија Училиште Материјали
Refills Боја : Црна,Сина,Црвена,Мастило-сина,Виолетова,Розова,Зелена,Портокалова
Пишување точка : 0.
бојата на пен refills ќе се промени (ќе стане млечно бела), и дури и да доведат до refills не може да биде напишана.5 mm
Erasable : Да
Со Гумичка или Не : Не
Пенкало Пакување : 10pcs refills
Купувачи внимание : Бидејќи erasable природа, не може да се користи во хартии од вредност и важни документи потпишани работа
Производ Вовед
Erasable Пенкало е посебен рефил, која е различна од обичните рефил.

Други карактеристики

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
А1-1-10Pcs
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Бренд Име:
xiamei
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Erasable Или Не:
Yes
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Материјал:
Пластични
боја:
Црна,Црвена,Сина,Мастило-сина,Виолетова,Зелена,Розова,Портокалова
Име:
Рефил,Erasable гел мастило пенкало refills,erasable рефил
Употреба:
Магијата гел пенкало рефил за chancery,студент
Pacakge:
Меур торба
За:
Заводот и училишни материјали
Со гумичка или Не:
No

Најдобри понуди