JAROWN Вештачки Hydrangea Свадба Оркестарот Цвет Симулација DIY Голема Свила Цвеќе на Главата Свадба Партија Табела Додаток Флорес

JAROWN Вештачки Hydrangea Свадба Оркестарот Цвет Симулација DIY Голема Свила Цвеќе на Главата Свадба Партија

DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


JAROWN Вештачки Hydrangea Свадба Оркестарот Цвет Симулација DIY Голема Свила Цвеќе на Главата Свадба Партија Табела Додаток Флорес
Материјали : Свила цвеќиња
Состојба : 100% Сосема Нов
Повод : Свадба/patry/home
Боја : како се покаже во слика
Големина : 18 CM/7.1"
Пакетот вклучува :
15 * 18 CM Hydrangea цвет глави (не вклучувајќи го држи)
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот.
други опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата!
Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
Свила
Бренд Име:
JAROWN
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
свадба hydrangea цвет
Стил:
Цвет
Тип:
Hydrangea

Најдобри понуди