beibehang Сопствена Позадина Страна се насликани Тропски дождовни Шуми Папагал Кокосова Палма ТВ Ѕид Позадина Ѕид mural фото 3d позадина

beibehang Сопствена Позадина Страна се насликани Тропски дождовни Шуми Папагал Кокосова Палма ТВ Ѕид Позадина

DEN 730.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки

Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри. Следниве се исти како оние, ве Молиме следете ги следниве пресметка метод : На пример, вашиот кат ширина од 2. И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги. И четка лепак на ѕидот на прво место. Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот. Кога ќе се пресметување, додадете дополнителна 0. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на "обврската да се обезбеди плаќање на обработка.Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак. Потоа, целата модел е направен од 7 метри квадратни. На пример, големина : 3 метри широк, 2. 2 S quare метри = 2 парчиња.3 метри висок Областа : 3m * 2. 1 S quare метри = 1pcs.Кога ќе го залепите на втората панел, да се биде внимателен за да одговара на позадината дефиниција.9 = 7 метри квадратни. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите ваши проблеми. (Затворете ги вратите и прозорците да се задржи се исуши природно. Ќе треба да се купи 7 метри квадратни (7 парчиња).

Други карактеристики

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Најдобри понуди