2017 Нов Дизајнер бакар метал & циркон кристал момче и девојка конектори 2 циклуси шарм за накит одлуки diy хривнија подарок

2017 Нов Дизајнер бакар метал & циркон кристал момче и девојка конектори 2 циклуси шарм за накит одлуки diy

DEN 52.00
DEN 69.60
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2017 Нов Дизајнер бакар метал & циркон кристал момче и девојка конектори шарм за изработка на накит
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово злато/Злато Позлатен
Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 19mm*10мм
Објектот тежина : 1.0 g
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Функција : DIY Прибор За Изработка на Накит
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
популарни деца, момчиња и девојки шарм
Бренд Име:
JUYA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Шарм Тип:
деца
Објектот Големина:
19mm*10мм
боја:
злато,платина,се зголеми злато
Материјал:
висок квалитет на Бакар,ААА Австриската Кубни Циркони
потрошен материјал за накит:
diy занает

Најдобри понуди