KYKU Mandala Leggings Цвет Секси Leggings Розова Долго Секси Печати Legging Водат Панталони leggins Жените Фитнес 2017

KYKU Mandala Leggings Цвет Секси Leggings Розова Долго Секси Печати Legging Водат Панталони leggins Жените

DEN 274.00
DEN 456.48
 

Тековен
Количина на стоки


Големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) Висина Тежина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm lb kg Еден Szie 23-34 60-88 37-45 96-116 36.6 93 59-70 150-180 88-220 40-100 Атрибути Leggings големина на екранот стил Leggings печати големина XS-3 XL пол женски
материјал полиестер
100% сосема нов и висок квалитет
Еластичен појас бенд
Многу Еластичен и Удобно
Машина-мие,се Препорачува Рака мие,висат сува
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
KYKU
Број На Модел На:
leggings жени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
жените leggings:
leggings жени
Моден:
моден legging
leggins:
leggings за жени
legging за жени:
Bottoms
legins :
Повик Панталони
Молив:
висок половината leggings
панк-рок:
Фитнес Leggings
Фитнес:
jeggings
сјајна:
Jeggies
Стил:
Им Помогнам На

Најдобри понуди