живо се смеат љубов глушец дупка на ѕидот налепници остатокот соба декорација diy винил дома decal животинско цртан филм mural уметност

живо се смеат љубов глушец дупка на ѕидот налепници остатокот соба декорација diy винил дома decal животинско

DEN 36.00
DEN 52.80
 

Тековен
Количина на стоки

купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.0 Крајниот Ефект Слики / Prod uct слики / Details пакет се вклучуваат : 1 ѕид налепница.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
превозот услови
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.(емс 10 -20 дена)
3. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .ве молиме diy.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA375N-A
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
производ големина(cm*cm):
29.7*4.5
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
29.7*4.5
боја:
црна(минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Содржина:
живо се смеат љубов глушец дупка
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
соба декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба и сл.
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за детали за Квантитетот Боја Превозот итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница

Најдобри понуди