Antiradiation Ткаенина

Antiradiation Ткаенина

DEN 907.20
 

Тековен
Количина на стоки

Сребрени влакна полиестер ткаенини
Производ Бр. : YSILVER1#
Состав : 54%сребро fiber46%полиестер
Ширина : 150 CM
Боја : сребро сива
Функција : заштита од Радијација
Се користи за : заштита од Радијација платно
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

Други карактеристики

боја:
Сребро Сива
Бренд Име:
БЛОК EMF
Техника:
Ткаени
Ширина:
150CM
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
YSILVER1#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
78g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Состав:
46%Поли;54%Silverfiber
користат за:
заштита од радијација платно

Најдобри понуди