Нови Малку Црвено Љубов Срцето Pendant Метал Сребрена Боја Нараквици За Жените Нараквици Алки Подарок Партија Свадба Накит

Нови Малку Црвено Љубов Срцето Pendant Метал Сребрена Боја Нараквици За Жените Нараквици Алки Подарок Партија

DEN 46.00
DEN 65.76
 

Тековен
Количина на стоки

com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.
Ви благодариме.
Боја : како на сликата покажува.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Но, можеме да го напишеме пониска вредност на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ, или други скриени трошоци.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Мода и елегантен дизајн.
Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини,како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние запишете ниска вредност или да ни кажете на Декларираната вредност.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 3-5days.
За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.
Тоа само ќе ве однесе само 1 минута.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Пакетот вклучува : 1 BUC
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.

Други карактеристики

Бренд Име:
JQUEEN
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
шарм хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
трговија на големо alibaba-експрес божиќ подарок
style2:
нараквици за жените pulseira masculina
Style3:
шарм хривнија pulseira feminina

Најдобри понуди