12inch среќен роденден Латекс балони 100pcs Multicolor гумени воздух globos Бебе туш Роденден украси за промет на големо

12inch среќен роденден Латекс балони 100pcs Multicolor гумени воздух globos Бебе туш Роденден украси за промет

DEN 611.00
DEN 753.60
 

Тековен
Количина на стоки


Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница . Ние сме секогаш тука за вас !
Ако сте заинтересирани за производот , ве молиме да се чувствуваат слободни да го земе .
Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Ние ќе се обидеме потрудиме најдобро најдобро за вас !
Ви благодарам многу !
Нема следење на информации за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Додека други превозот методи понуда следење на информации.
100pcs/број 12 инчен thicking среќен роденден Печатење Латекс балони Бебе туш Роденден украси убави играчки трговија на големо
Answer : ___________________________ NOTE : Русија клиент ве молиме да го користите целосното име како ваш примачот
големина : 12inch

Други карактеристики

боја:
multicolor мешани
Ballon Големина:
12inch
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажман
Обликот Стил:
Круг
Бренд Име:
CXQQ
Број на Компјутери:
100pcs
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Големина:
12inch
Возраст Опсег:
>3years стари

Најдобри понуди