Зимски Есен мајка и ќерка натпревар облека деца девојки 12M-16Y жените 3XL плус големина Кинески cheongsam мама и бебе деца се облекуваат

Зимски Есен мајка и ќерка натпревар облека деца девојки 12M-16Y жените 3XL плус големина Кинески cheongsam

DEN 2321.00
DEN 2976.00
 

Тековен
Количина на стоки


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови целосна ракави фустан модни Американски Европската облека мека боја ткаени Жакард флорални ткаенина гроздобер фустани гроздобер девојки партија се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените Кинески подобрена cheongsam девојки pleated партија облечи
Елемент : лабава pleated долги ракави C hinese подобрена cheongsam фустан стил солидна гроздобер партија фустани , еден-парче сет фустан ,
Боја : црвена памук поставата / фланелен боксери поставата
Големина на :
девојка : 12 M/66 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/155 11 T/160 ,
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180
Материјал : 100% полиестер боја ткаени Жакард меки ткаенини со памук поставата / фланелен боксери поставата
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии ffull ракави , со посебен плус големи димензии 3 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Други карактеристики

Големина:
S 155CM ADULT, M 160CM ADULT, L 165CM ADULTV, XL 170CM ADULT, XXL 175CM ADULT, XXXL 180CM ADULT, 18M 73CM BABY GIRL, 24M 80CM BABY GIRL, 3T 90CM BABY GIRL, 4T 100CM BABY GIRL, 5T 110CM BABY GIRL, 6T 120CM KIDS GIRL, 7T 130CM KIDS GIRL, 8T 140CM KIDS GIRL, 9T 150CM KIDS GIRL, 10T 155CM KIDS GIRL, 11T 160CM KIDS GIRL
Стил:
кинески стил
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
црвен лист
боја:
црвен лист
Големина:
12M 18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T / S M L XL XXL XXXL
Материјал:
100% полиестер 3D ткаени Жакард мека ткаенина со памук linning
Шема:
Свежи ткаенина midiskirt pleated Фустан европската парче сет стил
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
pleated долг Кинески фустан голем плус големина cheongsam фустан

Најдобри понуди