Црна Секси Латекс Catsuit Со Возбудува Назад кон Crotch Патент Гума Тело Одговараат Catsuit Bodysuit Zentai Целокупната Мачка Одговараат LTY-0035

Црна Секси Латекс Catsuit Со Возбудува Назад кон Crotch Патент Гума Тело Одговараат Catsuit Bodysuit Zentai

DEN 6841.92
 

Тековен
Количина на стоки

Toremove вашата облека, го следат истиот се повлече и промена метод да се отстрани garmentswith грижа. (Радијатори, свеќи и сл.
Друга опција е да се користи силикони-базирани сјајна производ или НЕ на база на масло лубрикант за да се направи ставање на вашата облека полесно. Големина за Машки
Боја шема
Носат латекс
1.
Блузи со копчиња, ве молиме копчето оние сите до кога ќе се откажам вашата облека!
Полски латекс облека или во прав лесно пред зачувување, за да се спречи облека држат до себе.
Измијте латекс
Пополнете кофа со некои рака топла вода, ставете една или две капки на бебе шампон и миење на латекс во тоа. Дебелина : 0. Никотинот ќе дамка на латекс. Пот ќе ги оштети во долгорочни вашиот латекс! чувајте го на чиста.
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени
Опис
1. Екстремната топлина ќе се топи на латекс.
Ја користите вашата рака да се префрлат на латекс и постепено shift додека облека е во место, правилно и ќе се чувствуваат удобно. Вода и висока влажност ќе ги уништи и бојата на латекс. чувајте го сув!
5. 100% се рачно изработени
4. Сончевата светлина ќе предизвика промена на бојата! Не го изложувајте латекс за подолг временски период во сончева светлина.
Латекс нега
Ако сакате да уживате во вашиот латекс облека за долго време, а потоа на нејзините витални за да се грижи за тоа!
Во Принцип
1.
Бидете внимателни со светлина бои, бела и транспарентна, ние ви препорачуваме да имаат виси во облека торба итн. Остри предмети, вклучувајќи долго ноктите лесно може да предизвика дупки или rip вашиот латекс облека. Кожа, исто така може да ја оштети и ослабуваат вашиот латекс. Големина за Женски
2.
Потоа исплакнете го добро со свежа вода, така што нема шампон останува!
Потоа го стави на дрвена или пластична закачалка и нека се исуши, внатре и надвор!
Складирање латекс
Суво и Темно! Чувајте ги надвор од сончева светлина!
Нека вашиот латекс сува навистина добар откако ќе се исчистат, а потоа или да блесне со вода врз основа силиконското масло
или да му даде некои talcum на внатрешноста. Изработени од 100% природен латекс
3. Влечење на латекс облека-која се стреми да биде тесна и удобно се вклопуваат - може лесно да се оштети, оставајќи постојан прст знаци, се протега, или дури и rips и солзи,
во материјалот.

Други карактеристики

Големина:
Female XS, Female S, Female M, Female L, Female XL, Female XXL, Male XS, Male S, Male M, Male L, Male XL, Male XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
ФЕНСИ ЛАТЕКС ДИЗАЈН
Пол:
Жените
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
0.4 mm латекс лист
боја:
Црна
Модел:
LTY-0035

Најдобри понуди