5D DIY дијамант везови лавот е размислување дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома декорација подарок

5D DIY дијамант везови лавот е размислување дијамант сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик дома

DEN 249.00
DEN 383.04
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x70cm, 60x85cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна

Најдобри понуди