Harajuku kawaii sweatshirt pullover суичери 2017 нови европски стил дуксери Писмо за Печатење harajuku sweatshirt мода AA2989

Harajuku kawaii sweatshirt pullover суичери 2017 нови европски стил дуксери Писмо за Печатење harajuku sweatshirt

DEN 1267.00
DEN 2304.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големина Должина на Ракав Биста Рамо М 68 53 126 67 L 70 54 130 69 XL 72 55 134 71 XXL 74 56 138 73

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Тежина:
0.5
Број На Модел На:
AA2989
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
EASTQUEEN
Тип:
Zip-up
Јака:
Маскирани
harajuku kawaii sweatshirt 2017:
Q

Најдобри понуди