Зимски Вистински Зајакот Крзно Чанти Жените Luxury Designer Женска Чанта Рамо Гласник Торба Бренд Crossbody Кеси Bolsas Feminina

Зимски Вистински Зајакот Крзно Чанти Жените Luxury Designer Женска Чанта Рамо Гласник Торба Бренд Crossbody

DEN 813.00
DEN 1332.00
 

Тековен
Количина на стоки

НИ 9.3 / парче НАС 5.68 / парче НИ 36 / парче НАС 43.33 / парче НАС 7.82 / парче НАС 14.9 / парче НАС 14.17 / парче НАС 11.25 / парче НАС 14.75 / парче НАС 12.49 / парче НАС 11.25 / парче НАС 18.8 / парче НАС 5.68 / парче НИ 10 / парче НАС 12.87 / парче НАС 6.8 / парче НАС 5.68 / парче НАС 13.5 / парче НАС 18.17 / парче НАС 19.33 / парче НАС 10.78 / парче НАС 13.17 / парче НАС 19.39 / парче НАС 35 / парче НАС 19.19 / парче НАС 16 / парче НАС 18 / парче НАС 24.45 / парче НАС 27.8 / парче НАС 19.98 / парче НАС 16.98 / парче НАС 27.39 / парче НАС 12.5 / парче НАС 11 / парче НАС 15.69 / парче НАС 11.25 / парче НАС 20.67 / парче НАС 26 / парче НАС 52.67 / парче НИ 50 / парче НАС 16.2 / парче НАС 20.85 / парче НАС 7.66 / парче НАС 10.83 / парче НАС 12.78 / парче
добредојдовте тука и имаат добро време
ГОЛЕМИНА на :
Должина : 15cm Висина : 35cm
Појас : 110cm Тежина : 400g
[Оди до продавница за да погледнете повеќе]

Други карактеристики

Бренд Име:
BATTLERLOVER
Главен Материјал:
Вистински Крзно
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Крзно
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Не Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
ZB200
Повод:
Партија
Тип На Објект:
Чанти
Обликот:
Зајакот
боја:
како на слика
Тип:
Девојка/Дами
пазарот време:
2017
Style1:
порака торба
style2:
торба

Најдобри понуди