Kerzzil Сјајот Ѕвезди синџир Геометриски Слики Случај За iPhone 6 6S Плус СТП Кожа Мека Корица дело iPhone 6 7 6S Capa

Kerzzil Сјајот Ѕвезди синџир Геометриски Слики Случај За iPhone 6 6S Плус СТП Кожа Мека Корица дело iPhone

DEN 205.00
DEN 228.00
 

Тековен
Количина на стоки


Пакет се вклучени : 1 X Мека СТП Кожа Телефон случај 1 X Opp вреќа
Опис На Производот :
1. Сјајот Ѕвезди синџир Геометриски Слики Случај
2.Модерен Убава Случај за i6 6s, 6 плус & 6s плус, за i7 & 7 Плус
3.Врвен Квалитет, увезени материјали
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини и удар

Други карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6s, Плус 6Plus 6sPlus, Нов За iPhone 7, 7Plus Плус 7
Бренд Име:
Kerzzil
Мало Пакет:
No
Тип:
кристал случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7
дизајн:
Геометриски,Слатки,Шарени,Метален
Големина:
4.7, 5.5
Карактеристики:
сјајот ѕвезди
is_customized:
Yes
Времето на Пазарот:
2017Newest и Fashionest
статус:
retail & трговија на големо
Тип:
Случај

Најдобри понуди