Филц од Волна Squeegee Мини Розова Остри Автомобил Прозорец Scraper Заврши Багра Винил за Полнење за Авто Филм Нијансирање Апликација Инсталација K47

Филц од Волна Squeegee Мини Розова Остри Автомобил Прозорец Scraper Заврши Багра Винил за Полнење за Авто Филм

DEN 444.00
DEN 609.12
 

Тековен
Количина на стоки


Модел : K47
Н. Ж : 124g
Пакување, вклучувајќи :
1pc blue пластика squeegee
1pc 3 M волна squeegee
1pc мини розова squeegee
1pc остри жолта squeegee
1pc големиот триаголник squeegee
1pc мали триаголници squeegee
Материјал : пластика
Животниот век : 4-5 години

Други карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Материјал Тип:
пластични,од волна
Бренд Име:
CNGZSY
Модел:
K47
Н W:
124g
Материјал:
пластични,од волна

Најдобри понуди