Паралелниот Порт DB25 25Pin LPT Печатач за PCI-E Express Картичка Конвертор Адаптер Пад на Превозот

Паралелниот Порт DB25 25Pin LPT Печатач за PCI-E Express Картичка Конвертор Адаптер Пад на Превозот

DEN 245.00
DEN 295.68
 

Тековен
Количина на стоки

Поддршка Стандард Паралелна Порта (SPP), Подобрени Паралелна Порта (ЕП) & Enhanced Capability Port (ECP) за трансфер на Податоци го оценувате поддршка до 1.5 MB/Sec. (Паралелна Порта) 1-Лејн(x1) PCI-Express со трансфер го оценувате 2.5 Gb/s Full Duplex канал во Согласност со PCI-Експрес Ревизија 1.0 Целосно Plug & Play компатибилен Компатибилен со Стандардот 16 C550 UART со 16-Бајтен Пренесува-Примање на FIFO Брзо Податоци Стапки до 1-MBytes Поддршка Plug and Play SPP, PS2, ЕП, ECP Компатибилен IEEE 1284 Печатач Порта Брзо Податоци Стапки до 1.5-MBytes Изградена во 16-Бајтен FIFO Возачот поддршка за М Windows 98 SE / Me / NT4.0 / 2000/ XP / Server 2003/ Vista/7/8/8.1/10, Linux, DOS Големина : (L*W*H)12.00*8.00*2.20 cm/4.72"*3.15"*0.87" Квалитет : 1 Set Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 Pc x Паралелно PCI Адаптер 1 Pc x Возачот ЦД

Други карактеристики

Пакет:
No
Тип:
Паралелно PCI Адаптер
Интерфејс Тип:
Други

Најдобри понуди