Рака-насликани Висок Квалитет на Полето на Цвеќиња Маслото на Платно рачно изработени Сиво Небото Апстракт Цвет Маслото за Дневна Соба

Рака-насликани Висок Квалитет на Полето на Цвеќиња Маслото на Платно рачно изработени Сиво Небото Апстракт

DEN 1466.00
DEN 2875.20
 

Тековен
Количина на стоки


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 100x150cm
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Цвеќиња маслени
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Цвеќиња маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Најдобри понуди