Ormino РК GARTT 450 DFC Двојно Притисни Опашка Собранието Појас Verion се вклопува Усогласат Trex 450 Хели

Ormino РК GARTT 450 DFC Двојно Притисни Опашка Собранието Појас Verion се вклопува Усогласат Trex 450 Хели

DEN 2177.00
DEN 2365.92
 

Тековен
Количина на стоки

GARTT 450 DFC Двојно Притисни Опашка Собранието Појас Verion се Вклопува Усогласат Trex 450 Хели

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Алатка Материјали:
Сечење
Бренд Име:
ormino
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
450DFC појас
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Метална Опашка Роторот Собрание

Најдобри понуди