Пресврт Педалот за Гас Зафат + Кабел За 47cc 49cc Мини Dirt Bike Quad Џеб

Пресврт Педалот за Гас Зафат + Кабел За 47cc 49cc Мини Dirt Bike Quad Џеб

DEN 235.00
DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки

Функција : Овој производ вклучува еден restrictable пресврт гас 3 фаза зафат, еден на левата рака зафат и 72.5 cm Злато кодирани гас кабел На гас кабел јамки низ портокал опфатени домување врз пресврт дел 3 нивоа на ограничување отворени за нив, целосно ограничени, полу ограничени и целосно де ограничени со едноставно repositioning на restrictor завртка Оваа универзална restrictable гас за полнење ќе одговараат на кинески 47cc и 49cc Мини Motos и џеб велосипеди Лесно да се инсталира Fitment : Погоден за мини мото џеб dirtbikes / CRX50 кал велосипеди, мини мото quads со пресврт гас, мини мото трки со велосипеди и воздух и вода, ладење, мини motards, проекти и други авто гради. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Restrictable пресврт гас 3 фаза зафат Дијаметар на Централната Дупка : 22mm вкупна Должина : 14.9 cm Левата Рака Зафат : Дијаметар на Централната Дупка : 22mm Должина : 9cm Гас Кабел Должина : 72.5 cm Количина : 1 Сет Забелешка : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Пакет Содржина : 1 x Пресврт Гас 3 Фаза Зафат 1 x Левата Рака Зафат 1 x Гас Кабел

Други карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Тежина:
174g
Име На Модел:
094D
Бренд Име:
QILEJVS
Материјал Тип:
ABS
Дијаметар на Централната Дупка:
22mm
Вкупна Должина:
14.9 cm
Пригушување Должина На Кабел:
72.5 cm

Најдобри понуди