накит правење на резерви на злато сребро злато се зголеми луксузни циркон кристал Лист шарм конектори за diy хривнија ѓердан обетки

накит правење на резерви на злато сребро злато се зголеми луксузни циркон кристал Лист шарм конектори за diy

DEN 106.00
DEN 146.88
 

Тековен
Количина на стоки


2679
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Бакар со Кубни Циркон Кристал Лист Конектори За Накит Одлуки DIY Наоди
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово Злато/Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 36mm*11mm (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 2,4 g
Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит Одлуки
Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе купувате од нашата продавница,повеќе попуст ќе добиете.
Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
2017 Нови Пристигнување Накит Наоди
Производ Карактеристики:
DIY Накит Одлуки Додатоци
Бренд Име:
JUYA
Објектот Должина:
3.6inch
Објектот Висина:
1.1cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
2.4g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Големина:
36mm*11mm
Додаток Тип:
Лист конектор за изработка на накит
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Микро отвори накит:
diy занает
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Најдобри понуди