#htmlcaption1

трговски описZhi Yu Sun Нови 12.1 инчен 5lines Екран на ДОПИР панел стакло 280mm*212mm за индустриски апликации 282*212 Вк

Ние не сме одговорни за превозникот транзит време Некои од земјата ќе чини многу денови Ако ви се итни,т

таблет компјутер покрие штити видео, канцеларија, забава, и преносливост​За Apple i Pad Про 9.7 инчен (A1673、A167

Asometech Бизнис Ретро Случај Ултра мека СТП Кожа Случај на Кожата за Apple i Pad Про 9.7 про 10.5 инчен Ретро Портфол

Srjtek Нови 7" инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD Дисплеј За Innolux AT070 TN94 2000060012 LCD Екран AT070 TN94 V1 V 1 AT070 TN92 Замена Слобод

За Samsung Galaxy Tab A6 10.1 со s pen Тешки оклопи стојат Заштитна Двојна Боја Шок Доказ Покрие случај +пероСлучај са

6 инчен LCD екран, 40 PIN, резолуција 800*480 Важат за Њуман S6000 TV боја Кина 6 инчен GPS navigatorБренд : Pegas(TIANMA)Панел тип

За било какви прашања pls контактирајте ме! Ви благодариме Гаранција & Враќање : 1.Известување Ние сме фабр

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately

HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPSот и ЕМС се достапни .Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство Наплат

Послаб сигнал, поголема потрошувачка на енергија, пократките на времето на мирување.Во екстремни случа

2 VГолемина : 4 Времето на мирување е краток Обновена машини, ревизија машина, потрошувачката на енергија

Ние нема да бидат оставени еден, правото, еден почитуван да ви одговори, но ние ќе ви помогнат да одговор

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Меѓутоа, ку

05 V, преку испуштање заштита напон од 2,7 V + / 0.0 На прекуструјна заштита (2 Обновена машини, ревизија машин

12v 1.5 еден таблет компјутер полначот ADP18 TB C за Acer Стремат Вклучете Еден од 10 SW1011 10 SW5015 10 E SW5012 10 V SW5014 SW5017 ЕУ p

Пакет : 1 батеријата без мало поле(некои батеријата може да не се стави жолта лента како на сликата.05 VСо т

Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2начини на превозот надомест.Кан

Објектот обично доаѓа во 1535 работни дена, но понекогаш во оддалечените области за да 3050 дена...

Ние ќе го оставам5 Резултати НСД повратни информации за вас Ние враќање на објектот на вредноста на само

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако им

Ви благодариме за соработката Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задовол

HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPSот и ЕМС се достапни .Канада 725 работни дена Ако сакате да ја размена на н

Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPSот и ЕМС се достапн

Канада 725 работни дена Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашат

Конекција : Приклучок воPort : шенженЛаптоп AC Адаптер : даТаблета полнач за Acer Iconia Tab A510 A700 A701 ЕУ стандард 2 A

Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.благодарам многуН

Shockproof / Dropproof Стојат Случај Покритие За i Pad Про 12.9" Заштитни Случај w / Потпирач за Деца ДецаОпис : Состој

Повратни информации : Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве поканува

1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

Капацитетот на батеријата е во корелација со Обемот.Капацитетот На Батеријата Caculate Формула : Капацитет=

Начин На Плаќање1.Канада 725 работни дена.Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или пр

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Пре

Замена на акции на Екран на Допир за Kocaso M9300 9" СРЕДИНАТА Сите Победник DualCore СРЕДИНАТА ТаблетаПакетот вкл

Влез : 100240 V Излез : 24 V 0.5 DC + 4,5 игли, 7,8 игли во Текот напон заштита, заштита од Преоптоварување Краток CKT за

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

трговски описZhi Yu Sun 161mm*95mm KDT4131 7inch 4wire resistive екран на допир панел за Автомобил DVD, 161*95 GPS Navigator екран стакло

Тука е слика за силиконски случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

она што во пакетот вклучува1pcs калено стаклоКалено стакло Димензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately